Acil Servis Hizmetleri
31 Mayıs 2023

Hastanemiz acil servisi, alanında uzmanlaşmış ve deneyimli personellerimizden oluşan kadrosu, laboratuvar ve radyoloji hizmetleri ve uzman hekim desteğiyle tüm acil vakalara, multidisipliner hizmet anlayışı içinde 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sunmaktadır.


Acil servise başvuran hastaların öncelik sırası triyaj alanında Sağlık Bakanlığı’nın vaka tipine göre önceliklendirilecek hastayı tanımladığı renk kodlaması kullanılarak belirlenmektedir. 

Acil servis içinde resüsitasyon, muayene, müdahale, travma ve müşahede odaları bulunmaktadır. Gerekli muayene ve girişim sonrası hastaların tedavi ve gözlemleri müşahede odalarında yapılmaktadır.

Görevli hekimlerimiz tarafından hastalar değerlendirilip gerekli tetkik ve tedavileri yapılmaktadır. Gerektiğinde ilgili branş uzmanından konsültasyon istenerek, hastanın acil durumuna uzman müdahalesi yapılması sağlanmaktadır. Hastanın hekiminin ve/veya görüşü alınan uzman hekimin kararıyla gerektiğinde hastalar ileri tetkik ve tedavi için hastaneye yatırılabilmekte ya da başka merkeze sevk edilebilmektedir